Już jutro PSG zmierzy się w przedostatnim spotkaniu tego sezonu i powalczy o potrójną koronę we Francji. Zmierzą się w finale Pucharu z walczącą o utrzymanie ekipą Reims. Spotkanie wydaje się być łatwe dla „Les Parisiens”, nie można jednak lekceważyć rywali.
PSG ma do wykonania jeszcze dwa kroki do pełnego szczęścia w sezonie 2024/2025. Pierwszym jest zwycięstwo w Pucharze co wydaje się stosunkowo łatwe zważając na poziom naszego rywala. Jest nim ekipa Reims, która walczy o utrzymanie w Ligue 1. Jest już po pierwszym meczu barażowym w którym na wyjeździe zremisowała z Metz. Nasi rywale mają więc zdecydowanie mniej czasu na regenerację co również wpływa na potencjalny wynik spotkania.
Paryżanie z pewnością chcą przypieczętować fantastyczny sezon w Ligue 1 i zgarnąć wszystkie możliwe trofea. Dodatkowo to ostatnia okazja, aby przetestować ewentualne nowinki taktyczne. Można więc się spodziewać, że PSG wyjdzie w swoim najmocniejszym zestawieniu. Takim, jakie walczyć będzie w Monachium o wygranie Ligi Mistrzów. Będą to ostatnie przymiarki, ale również okazja do mentalnego zahartowania się przed finałem finałów.
Trzymamy kciuki za przypieczętowanie potrójnej korony! Lucho prowadź nas i napisz tę piękną historię w Paryżu! ALLEZ!