27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.37min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Niceą

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Nice. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG przed kolejnym spotkaniem ligowym.

Luis Enrique o rywalach:

„Ten mecz da nam sporo informacji o naszym zespole. Rywal ma motywacje, mają świetnego trenera i dobrych zawodników, którzy wiedzą jak grać piłką i kreować szanse. Jeśli nie podejdziemy z odpowiednim nastawieniem to ten mecz przegramy.”

O motywacji

„Czeka nas jeszcze Puchar Francji i chcemy być na niego przygotowani najlepiej jak możemy. Każda gra musi być rozegrana według naszych standardów. Nastawienie wszystkich musi być pozytywne, nie tylko jeśli chodzi o zawodników, ale wszystkich w klubie. Tego oczekuje od pierwszego dnia jak jestem w tym klubie. Każdy kto nie jest na to gotowy, nie będzie grał w PSG. To jasny przekaz, ponieważ potrzebuję zawodników, którzy będą mieć motywację. Dla tego zespołu każdy mecz się liczy. Byłem zły po ostatnim spotkaniu, ponieważ nie każdy zawodnik miał dobrą motywację.”

O serii wygranych

„Szczerze mówiąc, nie interesuje mnie seria bez przegranych na wyjeździe. To co jest dla mnie ważnie to fakt, kto chce założyć koszulkę PSG i dawać z siebie 100% dla fanów, dla tego miasta, dla tego klubu. Nie ma nic ważniejszego dla mnie w tej chwili. Chce takich zawodników w przyszłym sezonie i to jak potoczy się spotkanie będzie dobrym wyznacznikiem tego gdzie są niektórzy zawodnicy.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *