28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.17min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Goncalo Ramos: Wierzymy w zespół

Goncalo Ramos zabrał głos przed spotkaniem Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund. Zobaczcie co powiedział zawodnik przed tym spotkaniem.

Goncalo Ramos o team spiricie

„Jesteśmy pewni siebie. Pracowaliśmy od początku okresu przygotowawczego, by być gotowym na to spotkanie. Jesteśmy tutaj, by je wygrać. Wierzę w nasz zespół i jesteśmy gotowi do walki”

O rywalach

„To zespół z którym graliśmy w grupie, więc znamy się bardzo dobrze. Mamy pewność siebie jeśli chodzi o naszą jakość.”

O zmianach w zespołach

„Myślę, że jesteśmy bardziej zespołem aniżeli w grudniu. Grupa się zaaklimatyzowała, połączyła w jedność i jako jednostki jesteśmy lepsi aktualnie. Staliśmy się rodziną.”

O stadionie

„Wielu z nas jest zapoznanym ze stadionem. Zawsze cieżko się tutaj gra, ale cieszemy się, ponieważ to fajny stadion do grania w piłkę. Jeśli chcemy być w finalne to takie spotkania w takiej atmosferze musimy wygrać.”

O formie

„Jestem gotowy do ciężkiej pracy każdego dnia, by wywalczyć sobie miejsce w 11-stce. Zawsze jestem gotowy by dawać wszystko dla drużyny i strzelać bramki. Moje początki tutaj nie były łatwe, potrzebowałem adaptacji w nowym środowisku, ale ciężko pracowałem z każdym kto mi pomagał. Teraz mam wiele pewności siebie oraz pewności w przygotowanie. Jestem przygotowany na 100%.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *