16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.53min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG poszuka środkowego obrońcy?

W obliczu kontuzji Milana Skriniara i ciągłej niedyspozycyjności Presnela Kimpembe PSG znajduje się w trudnej sytuacji jeśli chodzi o obsadzenie środka obrony. Jak donosi Gianluca Di Marzio paryżanie mogą poszukać wzmocnień na tę pozycję jeszcze zimą.

Choć współpraca pary Marquinhos-Danilo wypada solidnie, a w odwodzie znajduje się świeżo ściągnięty do klubu Lucas Beraldo i Nordi Mukiele to sytuacja jest niepewna. Szczególnie w sytuacji francuza, który ma, jeśli wierzyć plotkom, uzgodnione warunki umowy z Bayernem Monachium. W obliczu takiego obrotu spraw w składzie tworzy się dziura, która może poskutkować sporymi konsekwencjami.

PSG ma bowiem przed sobą rozgrywki w Lidze Mistrzów, Pucharze Francji i samej Ligue 1. Brak rotacji może okazać się sporym problemem, dlatego paryżanie chcą działać. Pion sportowy przeszukuje rynek transferowy w poszukiwaniu potencjalnych wzmocnień. Jak donosi Gianluca Di Marzio, PSG ma na oku Antonio Silvę (Benfica) i Leny’ego Yoro (LOSC), ale wydaje się niemal niemożliwe, by dokonali transferu w styczniu. Pozostaje trzymać kciuki, że nasz zarząd coś wymyśli, inaczej sytuacja może być bardzo trudna.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *