24.06.2024, g. 03:00
Copa America
Urugwaj vs Panama
Do meczu pozostało:
0dn.3godz.14min.
11.30 X5.25 211.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Marquinhos po wygranej w Superpucharze Francji

Luis Enrique oraz Marquinhos zabrali glos po wygranym Superpucharze Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz kapitan zespołu.

Luis Enrique:

„Celem zawsze jest wygrana a takie finały to mecze specjalne. 90 minut gry w której wszystko się może wydarzyć. Przez ten czas trzeba pokazać, że jest się lepszym od przeciwnika. Myśle, że graliśmy bardzo dobrze i może był to nasz najlepszy mecz od czasu kiedy pracujemy razem. Szkoda, że w drugiej połowie nasz poziom trochę się obniżył, ale trzeba też uznać, że Toulouse zagrało dobre spotkanie. Czuje się bardzo dobrze i jestem szczęśliwy. Chciałbym również podziękować Christopherowi Galtierowi, który wygrał ligę i dał nam szansę na wygraną w Superppucharze. Mam nadzieję, że to nie ostatnia moja wygrana w klubie.”

Marquinhos

„Najlepiej jak mogliśmy zaczęliśmy ten rok. Mamy wiele energii, motywacji i teraz najważniejsze będzie utrzymanie tego. Patrzymy przed siebie i idziemy dalej. Mamy pewność siebie po tej wygranej a przed nami bardzo ważna część sezonu. Musimy być skoncentrowani przez cały czas. Każdy moment może być kluczowy w budowaniu zespołu a takie wygrane trofea tylko cementują zespół. Trener bardzo dobrze nas przygotował na to spotkanie i teraz możemy wszyscy cieszyć się z wygranej. To najlepszy sposób na to byśmy rozwijali się jako zespół i byli coraz bardziej silniejsi.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *