26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.13min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marquinhos

Marquinhos: Jesteśmy wszyscy gotowi

Marquinhos zabrał głos przed spotkaniem z Dortmundem. Zobaczcie co powiedział nasz kapitan przed tym spotkaniem.

Marquinhos o przygotowaniach

„Nie byłoby mnie tutaj gdybym nie miał przekonania, że ten zespół stać na wygraną tego spotkania. Mieliśmy dobry czas na trening, mamy wymagającego trenera i wszyscy są gotowi. To rodzaj spotkania na który się czeka i w którym wszyscy chcą grać. Chcemy pokazać wszystko co najlepsze na boisku z naszej strony.”

O wyjazdach

„To normalne, że na wyjeździe jest trudniej i to samo dotyczy ekip, które są goszczone w Paryżu. W domu masz swoich kibiców i to pomaga. Myślę popełniliśmy małe błędy w spotkaniach wyjazdowych i teraz będziemy chcieli je poprawić.”

O powrocie do treningów

„Czuję się bardzo dobrze. Jestem w 100% gotowy do gry. Miałem czas na poprawę zdrowia i przygotowanie do kolejnych spotkaniach. W spotkaniu z Nantes czułem się bardzo dobrze.”

O stawce spotkania

„Wiemy jaka jest stawka spotkania i wiemy jak się gra pod presją. Mamy spotkanie do rozegrania i takie spotkania momentami decydują o karierach piłkarza. To spotkanie, które może nam pomóc w drodze do pucharu albo zaszkodzić i zakończyć sezon pucharowy. Czujemy się pewni siebie i wierzymy, że zagramy dobre spotkanie. Będą nasi kibice więc nie będziemy sami w Dortmundzie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *