10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.28min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique przed Nantes

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Nantes. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG przed kolejną ligową potyczką.

Luis Enrique o treningu

„Mieliśmy dobry tydzień pod względem treningów w czasie którego mogliśmy popracować nad naszą fizycznością oraz taktyką. Mamy przed sobą wielkie spotkania i musimy być na nie gotowi.”

O Arnau Tenasie

„Jestem szczęśliwy, ponieważ mamy wielu znakomitych zawodników w składzie i Arnau jest jednym z nich. Trenował ciężko i był gotowy gdy go potrzebowaliśmy. To co się wydarzyło w zeszłym tygodniu tylko go wzmocniło. Wiemy, że to dobry bramkarz i ciężko pracuje na swoje szanse.”

O rywalach

„Wiele rzeczy się wydarzyło w momencie gdy zmienił się nowy manager. Są nowe szanse i zawodnicy mają czystą kartę. Grali nowym system dopiero jedno spotkanie i zobaczymy czy teraz również zagrają 4-3-3. Wiemy, że inne zespoły ustawiają się pod nasz zespół, więc spodziewam się mimo wszystko zmian w składzie u rywali.”

O Dortmundzie

„Mecz przeciwko Nantes jest ważny. Kolejne spotkanie gramy po pewnym czasie i teraz skupiamy się jedynie na spotkaniu z Nantes. Mają nowego trenera, który zmienił trochę rzeczy i będą chcieli dobrze wypaść przeciwko PSG. Dla nas ważne jest teraz zdobycie trzech punktów. O Dortmundzie zaczniemy myśleć w późniejszym czasie.”

O Mbappe

„Chce by grał tak jak w zeszłym roku czyli całkowitą wolną rolą w ataku. Może grać na skrzydłach, może grać jako fałszywa 9 i ma do tego totalną wolność wyboru. Jutro zagra i zagra tak jak zawsze, by pracować dla zespołu i klubu.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *