21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.2min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Mecze z Milanem będą kluczowe

Luis Enrique zabrał głos przed spotkaniem z Milanem. Szkoleniowiec PSG opowiedział o rywalu, formie PSG oraz sposobie gry. Zobaczcie co miał do powiedzenia.

Luis Enrique o spotkaniu

„Dwa mecze z Milanem będą dla nas kluczowe. Dla nas to wielka szansa, by wyjść na prowadzenie w grupie. Daleka droga do tego, dlatego koncentrujemy się na aktualnym spotkaniu. Cieszymy się, że zagramy jutro z naszymi kibicami.”

O MIlanie

„To wielki zespół.Przez cały sezon drużyny mają swoje wzloty i upadki, ale aktualnie Milan gra dobrze. Pracują ciężko z trenerem, którego dobrze znają, grają najczęściej 4-3-3 i wiedzą jak mają bronić i atakować. Potrafią również zmieniać swój system na piątkę z tyłu. Bardzo dobrze grają zarówno z piłką jak i bez piłki. Musimy atakować jak zwykle i dobrze wejść w to spotkanie.”

O zarządzaniu zespołem

„Ważne jest by była rywalizacja pomiędzy zawodnikami na każdej pozycji. Chcemy mieć wiele opcji do wyboru i jako manager mam ten przywilej aktualnie, że mamy w czym wybierać jeśli chodzi o graczy dużego formatu. Ciągle jednak mamy w pamięci, że zależy nam na dobru drużyny.”

O filozofii gry

„Chcemy atakować. W każdym spotkaniu chcemy mieć piłkę przy nodze i nie oddawać jej rywalowi. Chcemy presować na całym boisku i to wychodziło nam już dobrze. FIlozofia jest taka, ż zespół wie co ma robić. W meczu z Milanem musimy dobrze bronić i atakować tak jak potrafimy. Jestem optymistą, ponieważ widzę jak mój zespół trenuje i ile daje z siebie.Wiem, że fani docenią to jak gramy, to, że chcemy odzyskiwać piłkę i bronić w zorganizowany sposób.”

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *