16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.19min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Nie można mieć obsesji

Luis Enrique udzielił wywiadu przed spotkaniem z Dortmundem. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener przed debiutem w Lidze Mistrzów.

Luis Enrique o Lidze Mistrzów

„Nie można mieć obsesji, ponieważ to nigdy nie jest dobry znak zarówno w piłce jak i w życiu. Trzeba mieć nadzieje, ambicje i pracować ciężko, ale to nie może być twoją obsesją. Wszyscy mamy w sobie nadzieję i ciężko trenujemy. Chcemy ucieszyć naszych fanów w tych rozgrywkach.”

O celach drużyny

„Musimy poczekać i zobaczyć jak zaczną się rozgrywki. Piłka nożna jest piękna, ponieważ każdy wynik jest możliwy. Jako klub jesteśmy zmotywowani, by grać dobrze na każdym froncie. Chcemy dojść jak najdalej. Naszym celem są po prostu wygrane.”

O starcie sezonu

„Jeśli chodzi o same wyniki to nie był to najlepszy start, ale zawsze tam gdzie trenowałem początki były trudne. Jest wiele informacji i działań, które piłkarze muszą przyswoić a to wymaga trochę czasu. Jestem zachwycony kadrą oraz zawodnikami, którzy są z nami. Kibice również są wspaniali i ich wsparcie mocno nam pomaga. Ten proces wymaga czasu, ale ja jestem skupiony tylko na pracy i poprawa wyników to jedyne co mnie interesuje. Chcę by zawodnicy wiedzieli jak mają grać i czego od nich wymagam. Wtedy wyniki przyjdą bardzo szybko.”

O Dembele

„Wielki zawodnik, który może grać na różnych pozycjach. Pracujemy nad systemem gdzie nie będzie 10-tki, ale to zawodnik, który może grać również na skrzydłach oraz w środku. Wszystko zależy od sytuacji na boisku.”

O Ugarte

„Jest wiele rzeczy, które może poprawić, ale tak jest z każdym zawodnikiem. Ugarte to dla wielu osób spore zaskoczeń, ale już w Sportingu grał bardzo dobrze. Jest młody, silny i ma charakter. To ważny gracz, ponieważ daje nam balans. To jedna z najmilszych zaskoczeń w sezonie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *