17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.48min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Randal Kolo Muani po spotkaniu z Niceą

Luis Enrique oraz Randal Kolo Muani zabrali głos po spotkaniu z Niceą. Paryżanie przegrali spotkanie 2:3 więc nastroje nie były dobre. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener i napastnik PSG.

Luis Enrique:

„Nicea to bardzo trudny rywal i mieli bardzo dobry plan na to spotkanie. Muszę pogratulować trenerowi rywali bo jego pomysły były tym co lubię w piłce nożnej. Myślę, że zespół nie był tak świeży jak zawsze po tej przerwie reprezentacyjnej. Mieliśmy swoje okazje, mieliśmy szanse, a rywale grali głównie z kontry, ale myślę, że Nicea zasłużyła na wygraną. Podłamała nas pierwsza bramka, ponieważ nie mieliśmy szczęścia, były dwie obrony, dwa strzały z których jeden trafił w naszego obrońcę. Nie chcę robić wymówek, to my musimy zagrać lepiej następnym razem jeśli chcemy rywalizować na dwóch frontach co trzy dni.”

Randal Kolo Muani

„Mecz był skomplikowany. Przegrywaliśmy z Niceą i rywale zachowali spokój, grali swoją piłkę i strzelali bramki. Byliśmy w stanie gonić wynik, ale nie udało się wygrać. Mamy nowy zespół i czasem potrzeba czasu, by wszyscy zaczęli grać razem tak jak tego oczekuje trener. Myślę jednak, że były w tym meczu dobre strony i pokazaliśmy to. Myślę, że to dobrze, że kolejne spotkanie przyjdzie tak szybko. Wiemy, że musimy być gotowi na kolejny mecz i musimy ciężko trenować. Myślę, że wszyscy będą gotowi na to spotkanie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *