20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.49min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Bradley Barcola: Chcę wygrywać w PSG!

Bradley Barcola podpisał kontrakt z PSG. Młody zawodnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Lyonu. Zobaczcie co miał do powiedzenia po podpisaniu umowy.

Bradley, co czujesz po podpisaniu umowy z PSG?

„Jestem bardzo szczęśliwy, to dla mnie wielki dzień i przepełnia mnie wielka duma w tej chwili.”

Jakie miałeś motywacje by przejść do PSG?

„To klub z wielkimi ambicjami i to było dla mnie atrakcyjne. PSG gra na wielu frontach o trofea i wygrywa ligę. Ja chce wygrywać i to mnie motywowało do transferu. Zawsze wiedziałem,że PSG to wielki klub i byłem pod wrażeniem klubu i otoczki. Gdy nadeszła okazja bym mógł tutaj zagrać to chciałem z tego skorzystać. Wiem, że są tutaj świetni zawodnicy, którzy mi pomogą i będę mógł skorzystać na ich uwagach.” 

Jest też nowy trener…

„Tak, rozmawiałem z trenerem. On również mnie przekonał do transferu. Sprawił, że chciałem podpisać kontrakt i grać w klubie. Lubi atakować a to mój styl gry i to mi odpowiada. jestem szczęśliwy, że będę grać pod takim trenerem.”

Jaki jest Bradley na boisku?

„Dobrze znoszę presję, ponieważ mam wielkie wsparcie rodziny, która ogląda wszystkie moje spotkania. Chciałbym, by PSG otrzymało coś od mojej osoby i wierzę, że ja również będę lepszym zawodnikiem. W życiu jestem bardzo spokojny, ale na murawie mam tylko jeden cel – wygrywanie, więc daję z siebie wszystko w tym momencie. Mogę grać na obu skrzydłach i nie robi mi to kłopotu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *