10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Ousmane Dembele po spotkaniu ligowym

Luis Enrique i Ousmane Dembele wypowiedzieli się po spotkaniu ligowym z Toulouse. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener naszej drużyny.

Luis Enrigue:

„Mecz był mocno zbalansowany i mocno walczyliśmy o wygraną. Mieliśmy swój rytm przez 60 minut spotkania, a przeciwnicy bardzo rzadko dochodzili do sytuacji strzeleckich. Po strzelonej bramce straciliśmy nieco kontrolę nad spotkaniem. Wiem, że wielu ludzi nie lubi posiadania piłki, ale ja to kocham. Musimy mieć nawet więcej posiadania piłki w danym spotkaniu, generować więcej okazji i strzelać więcej bramek. Musimy też sprawić, że przeciwnicy nie będą stwarzać okazji pod naszą bramką. Wielka szkoda, że nie udało nam się wygrać tego spotkania, zasłużyliśmy na wygraną, ale Toulouse to zespół, który dobrze się zaprezentował, mają dobrą drużynę i pokazali dobrą grę.”

Ousmane Dembele

„Czuję się dobrze i jestem szczęśliwy z debiutu PSG nawet jeśli dzisiaj mamy tylko jeden punkt. Kontrolowaliśmy to spotkanie i zasłużyliśmy na wygraną stąd moja frustracja. Idea trenera jest jasna i tak będziemy grać, ale musimy pomiędzy sobą znaleźć połączenie jako drużyna. Taka gra to jest perfekcyjna dla zawodników, których mamy w składzie. To dopiero drugie spotkanie ligowe, ale musimy więcej trenować jako zespół i wtedy będzie nam łatwiej i będziemy mieć więcej radości na boisku. Graliśmy dobrze, ale koniec liczy się wynik a tutaj zdobywamy tylko jeden punkt.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *