16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.27min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Mamy nowego napastnika! Goncalo Ramos w PSG!

Fabrizio Romano ponownie okazał się prorokiem, Włoch informował o możliwych przenosinach już jakiś czas temu. Wczoraj w mediach pojawiła się już oficjalna informacja o transferze, trzeba przyznać bardzo solidnym. Naszym nowym zawodnikiem został 22-letni Goncalo Ramos z Benfici.

Młody Portugalczyk od pewnego czasu przyciągał największe piłkarskie kluby. Zainteresowanie to jeszcze wzrosło po udanych dla niego Mistrzostwach Świata. PSG musiało więc mocno się napocić, żeby przekonać zawodnika do przenosin do stolicy Francji. Może to się jednak wiązać z kolejnymi transferami z klubu. Zawodnik nie ukrywa jednak, że to dla niego spore przeżycie:

To wielka duma i szczęście, że mogłem dołączyć do tak wielkiego zespołu jak Paris Saint-Germain. To jeden z najlepszych zespołów świata.

Nie od dziś wiadomo, że romans Mbappe z PSG dobiega końca, klub i zawodnik nie mogą dojść do porozumienia i najprawdopodobniej francuz opuści klub tego lata. Nie jest to jednak przesądzone, bo wydaje się, że Mbappe ma zamiar pójść na złość klubowi i zostanie choćby miał rok przesiedzieć na ławce. PSG nie ma zamiaru uginać się pod naporem gwiazdora i odsunęło go od składu. Jego uzupełnieniem ma być właśnie Ramos.

Osobiście transfer ten bardzo nas cieszy, Enrique dostaje zawodnika, który idealnie pasuje do jego stylu gry. Jest zwinny, szybki, potrafiący grać na jeden kontakt. Poza tym jest niesamowicie skuteczny w polu karnym a co najważniejsze – nie będzie gwiazdorzył i myślał, że jest większy od klubu. Same plusy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *