20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.23min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique: Jest dużo pozytywnych rzeczy

Luis Enrique zabrał głos po spotkaniu sparingowym rozegranym na obiektach PSG. Paryżanie wygrali 2:0 z Le Havre i dobrze rozpoczęli okres przygotowawczy. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener oraz napastnik Hugo Ekitike.

Luis Enrique:

„Typowy przygotowawczy mecz za nami i myślę, że jest dużo pozytywnych rzeczy. Takich, których szukaliśmy w naszym zespole i otrzymaliśmy od zawodników. Te spotkania pozwalają zawodnikom zwiększać formę fizyczną oraz taktyczną. Myślę, że zawodnicy muszą również przyzwyczaić się do nowych rzeczy, które chcemy wprowadzić w naszej grze. Ważne jest, by zawodnicy dostawali swoje minuty do grania i ich forma rosła. W czasie okresu będzie dużo zmian, tak by każdy mógł dojść do formy.”

Hugo Ekitike:

„Miła inauguracja z naszej strony. Myślę, że wyglądało to dobrze, ale potrzebowaliśmy rozgrzewki w tym spotkaniu. Teraz jesteśmy gotowi na Japonię i nasze tournee. Trener chciał byśmy pokazali to co trenujemy na treningach. Myślę, że pokazaliśmy trochę akcji, które mieliśmy pokazać. Wiele jest do poprawy zarówno jako zespół oraz każdy z nas indywidualnie. Pamiętajmy jednak, że to dopiero początek przygotowań. Mieliśmy piłkę po naszej stronie, umieliśmy ją utrzymać i to było dla nas ważne. Trener oczekuje od nas ciągłej presji na piłkę w momencie kiedy jej nie mamy i taki będzie nasz styl. My musimy go jeszcze przyswoić, by wszystko grało na 100%.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *