26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.25min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed Montpellier

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o remisie 

„Musimy grać lepiej, ponieważ stać nas na więcej. Cierpieliśmy sporo w pierwszej połowie i nie odnaleźliśmy naszego rytmu. W 10-tkę sytuacje jeszcze bardziej się skomplikowała, ale atakowaliśmy. Końcowy wynik nas rozczarował, mieliśmy w sobie wiele złości. To jest ciężki moment tego sezonu, ale jesteśmy doświadczeni i zrobimy wszystko, by szybko przez niego przejść.”

O Ligue 1 

„To liga w której każdy może wygrać z każdym. Zespoły mają sporo jakości w składach oraz na ławce, widać, że wszyscy ciężko pracują. Sytuacja w tabeli sprawia, że jest ciasno między zespołami i każdy będzie walczył o utrzymanie lub puchary. Ligue 1 podniosło swój poziom w ostatnich latach i jest bardzo atrakcyjna.”

O Montpellier 

„To będzie ciężkie spotkanie i spodziewamy się trudnej przeprawy. Nie będzie to łatwy mecz, ale najważniejsze to być skoncentrowanym na swojej grze i zagrać z odpowiednią intensywnością. Straciliśmy punkty z Reims i nie chcielibyśmy stracić ich kolejny raz.”

O okienku transferowym

„Skomentujemy je na końcu kiedy się skończy. Klub pracuje nad transferami, prezydent oraz dyrektor sportowy pracują nad wzmocnieniem zespołu. Nie będę komentować odejścia zawodników czy też przyjścia, ponieważ jeszcze nic nie jest pewne. Zespół pracuje od miesięcy razem i też nie chcielibyśmy zmieniać go w znacznym stopniu. NIe ma powodów do wielkich zmian, ponieważ każdy jest dobrze wkomponowany w zespół.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *