10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.17godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG wizytowało przyszły ośrodek treningowy

PSG wybrało się z wizytą do tworzącego się ośrodka treningowego. Gości oprowadzał sam prezes Nasser Al-Khelaïfi. Poczytajcie jak będzie wyglądać ośrodek i co miał do powiedzenia na jego temat prezes oraz Marquinhos.

Nowy ośrodek treningowy powstanie kilka kilometrów od obecnego centrum treningowego. Będzie to kwatera dla paryskiego klubu oraz młodzieży od sezonu 2023-2024. W 2024 roku dołączy akademia młodzieży a następnie pozostałe sekcje klubu.

Nasser Al-Khelaïfi

„Otwarcie kampusu potwierdza nasze ambicje na przyszłość klubu. Chcieliśmy nowoczesności, profesjonalizmu i skupieniu na wykonaniu na zadania i to otrzymujemy z nowym centrum treningowym. PSG wzmacnia swoją pozycję w najważniejszym sporcie dla kibiców. Od jutra najlepsi zawodnicy będą mogli trenować w najlepszych warunkach, by osiągać sukcesy.”

Marquinhos

„To niesamowite, jestem tutaj 10 lat i myślałem, że ten projekt jeszcze zajmie trochę czasu. Nie sądziłem, że będę mógł tutaj trenować. Widzę, że praktycznie wszystko jest ukończone i to dla mnie wielka duma, że klub tak rośnie i wejdzie w nowy wymiar. To pokazuje, że klub idzie w dobrym kierunku i jest wielką rodziną. To doda nam pewności siebie, ponieważ będzie to miejsce najlepsze do treningu, odpoczynku oraz regeneracji.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *