10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.6godz.42min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG opuści Parc Des Princes?

PSG może opuścić słynny stadion Parc Des Princes. Wiadomość taką przekazał prezes PSG Nasser Al-Khelaïfi w wywiadzie przeprowadzonym przez Bloomberg. Ze słów prezydenta wynika, że taka opcja jest mocno brana pod uwagę.

Al Khelaifi w wywiadzie podkreślił, że Paryż zasługuje na lepszy stadion dla PSG. Stadion, który będzie dostosowany do obecnych potrzeb. PSG podjęło rozmowę z miastem w sprawie renowacji Parc Des Princes, ale wszystkie rozmowy nie przyniosły sukcesów. O tym, że wyprowadzka jest możliwa prezes wspomina w dalszej części wywiadu.

„Pierwsza myśl to taka, że nigdzie się nie ruszamy i zostajemy na Parc Des Princes, ale miasto chciałoby byśmy zmienili lokalizację. Idea zakupu Stade de France jest opcją i jest to mocno rozważana propozycja. Plusem jest to, że stadion ma 80.000 miejsc Dodatkowo tereny zielone i otoczenie stadionu może być zmodyfikowane pod nasze potrzeby. Możemy rozwinąć te tereny. Chcieliśmy wcześniej kupić Parc Des Princes, by móc je rozwijać, ale miasto chciało zbyt dużą kwotę.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *