25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.51min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Christophe Galtier i Marquinhos o spotkaniu z Juve

Christophe Galtier i Marquinhos zabrali głos po spotkaniu z Juventusem. Zobaczcie co powiedział trener oraz kapitan po pierwszym spotkaniu w Lidze Mistrzów.

Christophe Galtier:

„Dwie różne połowy dzisiaj widzieliśmy. W pierwszej widziałem radość, kreatywność oraz zespołowość w naszym zespole. Dwubramkowe prowadzenie było zasłużone. W drugiej połowie zostaliśmy zaskoczeni nieco przez rywali, szczególnie przy stałych fragmentach gry. Jak tylko popełniliśmy błąd to zostaliśmy ukarani. Daliśmy rywalom nadzieję na osiągnięcie korzystnego wyniku w tym spotkaniu. Nasza obrona zagrała dobrze, momentami heroicznie i zasłużyliśmy na wygraną. To ważny wynik dla nas trenerów, zawodników, kibiców i zarządu. Mam nadzieję, że będziemy to kontynuować.”

Marquinhos;

„Liga Mistrzów to wielkie rozgrywki, mecze na najwyższym poziomie. Musisz dominować jeśli chcesz wygrywać, ponieważ chwila zawahania i tracisz bramkę. Byliśmy w domu i siła kibiców dała nam powera na początku spotkania. Chcieliśmy zamknąć mecz, ale nie udało się. Musimy to poprawić w kolejnych spotkaniach. Na koniec spotkania zrobiło się nerwowo, ale wytrzymaliśmy i mogliśmy zgarnąć trzy punkty. Wygrana jest najważniejsza dla nas.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *