21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.52min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Danilo

Danilo: Czujemy się bardzo mocni

Danilo Pereira zabrał głos po spotkaniu z Realem a przed ligowym spotkaniem z Nantes. Zobaczcie co powiedział zawodnik PSG w dłuższym wywiadzie dla oficjalnej strony klubu.

Danilo:Jak oceniasz spotkanie z Realem? 

„To było spotkanie do którego długo się przygotowywałem. Czułem się bardzo dobrze, ponieważ grałem z Verrattim i Paredesem w środku pomocy. Musiałem również pomagać Hakimiemu w momencie gdy do sytuacji dochodził Vinicius Junior. Miałem różne role w tym spotkaniu, ale ogólnie myślę, że zagrałem dobry mecz. To dla mnie najważniejsze.”

W następnym spotkaniu spotkacie się z Nantes. Jakie jest podejście po spotkaniu Ligi Mistrzów? 

„Mamy dobrą mentalnie sytuację. Po lidze mistrzów musimy skupić się na lidze i być w 100% skoncentrowanym. Wiemy, że czeka nas ciężkie spotkanie z zupełnie inną drużyną niż Real Madryt. Czujemy się mocni, więc jedziemy po trzy punkty.”

Nantes zagra bardziej defensywnie. Ciężko się gra przeciwko takiemu zespołowi? 

„Bardzo ciężko się gra przeciwko zespołom, które tylko murują bramkę. Zazwyczaj zespoły te bazują nad dobrym ustawieniem się w niskim pressingu. Taka taktyka niekiedy się udała, szczególnie jeśli drużyny są dobre w grze z kontry. Poziom zespół jest wysoki w tym sezonie, zawodnicy wiedzą co mają robić na boisku.”

Strzeliłeś trzy bramki w sezonie. To coś nad czym pracujesz?

„W tym momencie czuję się naprawdę dobrze, mimo, że jestem defensywnym zawodnikiem. Mam w sobie wiele chęci do gry w ataku, byciu wyżej na boisku i akurat teraz to zaprocentowało. Jestem szczęśliwy, że strzeliłem dwie bramki przeciwko Lille. Zawsze to ważna sprawa, by pomagać zespołowi strzelać bramki.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *