21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.21godz.59min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hugo Lloris: „PSG ma dwóch wspaniałych bramkarzy”

Kapitan reprezentacji Francji- Hugo Lloris udzielił wywiadu portalowi „LeParisien”. Francuz odpowiedział w nich między innymi na pytania na temat:

Rywalizacji Navas- Donnaruma:

„Patrząc na poziom występów bramkarzy PSG, obaj grają bardzo solidnie. Można powiedzieć, że ta sytuacji nie ma na nich większego wpływu na ich dyspozycję między słupkami. Sytuacja jest dobrze zarządzana przez Pochettino i jego sztab. Co najistotniejsze, trener potrafi rozdzielić ważne mecze pomiędzy tych dwóch bramkarzy. Nie ma jednego przypisanego gracza dla konkretnych rozgrywek, to jest prawdziwa rotacja. Musi ona następować, bo PSG ma dwóch wspaniałych bramkarzy.

Mauricio Pochettino:

„Nawet jeśli PSG nie gra na poziomie, jakiego się od nich oczekuje, to wyniki mimo wszystko są. Nie można również porównywać jego pracy w PSG, do tej w Tottenhamie, to zdecydowanie trudniejsze wyzwanie. Mamy do czynienia z dwoma klubami na bardzo wysokim poziomie, ale z różnymi ambicjami. Paryż dysponuje zdecydowanie większym potencjałem kadrowym. Niestety ale Mauricio będzie oceniany na podstawie tytułów i zwycięstw”

Porównania Deschampsa i Pochettino:

„Obaj są bardzo blisko ze swoimi zawodnikami, są szczerzy i uczciwi w tych relacjach. Oczywiście, jak każdy trener, starają się wykrzesać ze swoich podopiecznych jak najwięcej. Mają tę siłę, by stworzyć grupę i spowodować, by każdy walczył za drużynę. Jest wiele aspektów zarządzania, ale Pochettino ma po prostu talent, potrafi spowodować, że zawodnicy wsiąknął jego taktykę i pomysł na grę. Czasami potrzebuje do tego po prostu trochę więcej czasu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *