25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.11godz.11min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: To będzie ciężkie spotkanie

Mauricio Pochettino wypowiedział się przed spotkaniem z Bordeaux. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG na temat spotkania, akademii oraz kalendarza rozgrywek.

Mauricio Pochettino o Bordeaux

„To bardzo dobry zespół prowadzony przez trenera, którego dobrze znam. Grałem w tym klubie i mam wiele wspomnień z nim związanych. Wiem, że będzie to ciężkie spotkanie dla nas. Naszym celem jest zdobycie trzech punktów, ale musimy być bardzo ostrożni w naszej grze.”

O kalendarzu 

„Wiemy, że kalendarz osądzimy po wynikach i naszej formie. Mamy napięty kalendarz więc musimy być skoncentrowani za każdym razem. Zmiany będą konieczne, ponieważ rotacja jest wymagana, by inni mogli odpocząć i dojść do siebie.”

O akademii

„Mamy 33 graczy w składzie. Nie jest to idealna sytuacja dla młodych zawodników, szczególnie, że trenują z zespołem po spotkaniach U19. Nasz sztab zawsze chętnie pracuje z młodymi zawodnikami, ale oni potrzebują miejsca na boisku oraz przede wszystkim budowania pewności siebie. Jeśli zawodnik przychodzi i czuje, że ciężko mu znaleźć miejsce na boisku to może powodować szybką frustrację. Musimy być ostrożni.”


2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *