25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.6godz.40min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nuno Mendes

Nuno Mendes: Klasyki zawsze się wyróżniają

Nuno Mendes w letnim okienku dołączył do PSG. Portugalski obrońca udzielił wywiadu oficjalnej stronie PSG. Zobaczcie co powiedział młody zawodnik PSG.

Nuno, jesteś w Paryżu już jakiś czas. Jak się odnajdujesz tutaj?

Czuję się dobrze, urządzam się póki co w Paryżu. koledzy z drużyny pomagają mi bardzo a w szczególności Danilo. Jeszcze nie miałem czasu na większe zwiedzanie miasta, ponieważ ciągle graliśmy spotkania, ale na pewno zrobię to niedługo.

Jak oceniasz swój debiut w Lidze Mistrzów?

Czułem się dumny tego dnia. Moje marzenie się spełniło. Jestem szczęśliwy i chciałbym zagrać w kolejnych spotkaniach w przyszłości. To na pewno był wyjątkowy moment dla mnie i miałem ciarki tego dnia.

Mecz był intensywny, wygrana nie przyszła łatwo…

To była trudna przeprawa, ale takie są wszystkie w Lidze Mistrzów. Tym razem przegrywaliśmy 1:2, ale udało nam się wygrać spotkanie. Mamy dobry zespół, ale każde spotkanie jest dla nas ciężkie. Ciężko pracujemy na treningach, by potem było nam łatwiej w takich spotkaniach.

Jak się czuje zespół po tylu wygranych w lidze?

Myślę, że dobrze się czujemy. Wygraliśmy wszystko nie licząc spotkania w Rennes. Po porażce wygraliśmy kolejne spotkanie a to było dla nas najważniejsze. Jesteśmy na dobrej drodze.

W niedziele czeka cię pierwszy klasyk…

Wiem jakie znaczenie ma to spotkanie. To wielki mecz i szybko się tego dowiedziałem będąc w Paryżu. Grałem już w takich spotkaniach w Portugalii. Myślę, że najważniejsze to być skupionym przez 90 minut. Klasyki zawsze są wyjątkowe i czekam bardzo na to spotkanie.

Jak oceniasz kibiców PSG?

Są świetni i dają nam niesamowitą siłę. Kiedy strzelamy bramki dobrze czujemy ich wsparcie. Pomagają nam również w momencie w którym przegrywamy jak np. z RB Lipsk. Chcemy dla nich wygrywać spotkania.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *