21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.25min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paris Saint-Germain zgadzając się na odejście Kyliana Mbappe może stracić niezwykle ważne ogniwo w linii ataku. Wydaje się zatem, że władze wicemistrzów Francji jeszcze przed końcem okienka transferowego ruszą po zawodnika, który zagwarantuje podobny poziom sportowy, ale i marketingowy. W mediach przewijają się nazwiska trzech kandydatów.

Mbappe zastąpiony Brazylijczykiem?

O tym zawodniku mówi się najmniej, choć PSG mogłoby stracić na operacji najmniej finansowo. Chodzi o brazylijskiego napastnika Evertonu, Richarlisona, który bez większych problemów mógłby wejść do ekipy ze stolicy Francji, zwłaszcza, że w kadrze znajdziemy kilku rodaków 24-latka. Poza tym, atakujący nie byłby aż tak drogi i zapewne nie wymagałby ciągłego grania w pierwszym składzie. Richarlisona bronią również statystyki, ponieważ już od trzech lat jest podstawowym napastnikiem Evertonu.

Za Mbappe gwiazda z prawdziwego zdarzenia

W buty Kyliana Mbappe weszliby zapewne Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. Przez niemal całe okienko transferowe wypływały informacje na temat chęci odejścia Portugalczyka oraz Polaka. W przypadku 36-latka mówimy o tym nawet od miesięcy, a sam zawodnik chcąc pokazać swoje nastawienie, miał poprosić o posadzenie na ławce w pierwszym meczu ligowym Juventusu. Atmosferę podgrzewa także osoba brata właściciela Paris Saint-Germain, który zamieścił zdjęcie Messiego z Ronaldo na swoim twitterze, podpisując je słowem „może?”.

Z kolei Robert Lewandowski w opinii wielu interesuje się przede wszystkim przedłużeniem swojej umowy z Bayernem Monachium, a plotki o odejściu mają zmusić władze klubu do szybszego podjęcia rozmów. Z niepotwierdzonych informacji wynika jednak, że agent Polaka, a więc Pini Zahavi, był obecny w Paryżu w ostatni weekend. Warto przypomnieć, że Zahavi ma świetne relacje z PSG, tym bardziej po udzieleniu pomocy przy wykupieniu Neymara z Barcelony.


2 Comments

  1. Bee! Reply

    Żadnego Lewandowskiego czy Ronaldo w PSG nie będzie, nie są tu potrzebni, jeśli już ktoś ma przyjść, to ktoś kto będzie pracować, a nie stać i machać rękami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *