20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.8min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino o spotkaniu z Brest: „Trzy punkty i zwycięstwo są najważniejsze”

Trener oraz zawodnicy wypowiedzieli się po wczorajszym zwycięstwie nad ekipą Brest. Sprawdźcie co mieli do powiedzenia!

Mauricio Pochettino: „Graliśmy dobrze w pierwszej połowie, szkoda, że straciliśmy gola w tak głupi sposób. W drugiej połowie, pomimo ataków przeciwników, udało się nam strzelić bramkę na 3-1 co nas uspokoiło. Trzy punkty i zwycięstwo są najważniejsze, istotne jest, abyśmy na przerwę reprezentacyjną wyjeżdżali w dobrych humorach. Z pewnością dziewięć punktów w tabeli spowoduje, że będziemy grali pewniej i narzucimy rywalom swoje warunki gry”

Presnel Kimpembe„Brest nie jest łatwym przeciwnikiem, sezon jeszcze dobrze się nie rozpoczął, wciąż mamy wiele do poprawy. Najważniejsze jednak są trzy punkty, zespół wciąż jest w fazie budowy, mamy wielu nowych zawodników, którzy muszą się zaadaptować. Patrzymy na pozytywy, zagraliśmy dobrze jako drużyna, oczywiście straciliśmy dwie bramki, ale najważniejsze jest, że wracamy do Paryża z tarczą”

Angel DiMaria: ” Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny, że znowu mogę grać, założyć koszulkę PSG i strzelać w niej bramki. Myślę, że to ważne, aby rozpocząć sezon mocnym uderzeniem, poprawi to naszą pewność siebie. Co do mojej bramki, strzeliłem ją w dobrym momencie, była nam potrzebna, cieszę się, że mogłem pomóc drużynie”

Idrissa Gueye„Prawie perfekcyjny wieczór! Cieszę się, że mogę powrócić do drużyny po Covidzie. To bardzo ważne dla mnie, że wróciłem na boisko i mogłem wygrać mecz z przyjaciółmi. Moja bramka? Na treningu takie strzały mi się zdarzały. To automatyzm, kiedy wychodzi ci na treningu, chcesz spróbować w meczu, nie myślałem i uderzyłem, jak widać z niesamowitym efektem”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *