09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.10min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe: Chce wyjść poza swoje granice

Kylian Mbappe udzielił w ostatnim czasie wywiadu w którym poruszył kilka kwestii związanych z klubem oraz reprezentacją. Zobaczcie co miał do powiedzenia napastnik PSG.

O reprezentacji Francji 

„Byliśmy krytykowani, że nie mamy entuzjazmu, że nie mamy wsparcia. Teraz wszystko jest w reprezentacji. To bardzo satysfakcjonujące, że mamy za sobą cały kraj. Musimy dać z siebie wszystko, by podkreślić naszą dobrą formę i okres w jakim jesteśmy.”

O powrocie na Alianz Arenę

„Wygrana w Monachium z PSG czyni Cię silniejszym, daje doświadczenia, które teraz się przydaje. Manuel Neuer to jeden z najlepszych bramkarzy w historii. Spotkanie z nim na ME to była kolejna okazja do rozegrania dobrego meczu.”

O celach osobistych

„Przekroczyłem już wysoki standard. Myślę, że doszedłem do punktu w życiu, w karierze, że nie chcę się zbytnio skupiać na innych i porównywać. Chce wyjść poza własne granice i dawać z siebie to co najlepsze.”

O Georginio Wijnaldumie w PSG

„Wijnaldum to bardzo dobry zawodnik. Jestem bardzo zadowolony z jego przyjścia. To była świetna okazja, którą klub wykorzystał i zapracował na taki transfer. Na ten moment jednak nie myślę o sezonie w PSG, to dla mnie drugi plan. Teraz liczy się Francja i Euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *