21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.58min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Juan Bernat

Juan Bernat: Kontuzja była ciosem

Juan Bernat przedłużył kontrakt z PSG. Hiszpan udzielił niedawno wywiadu w którym opowiedział o swej kontuzji, powrocie do gry oraz kontrakcie z PSG. Zobaczcie co powiedział obrońca.

Juan Bernat o kontuzji

„Miałem pecha w tej sytuacji, ponieważ noga Kimpembe uderzyła w moją. Poczułem ostry ból i wiedziałem, że coś złego się stało. Chwilę później był przy mnie lekarz, który szybko, szczerze powiedział, że zerwałem więzadła. Dla mnie to była zła wiadomość, ponieważ sezon dopiero się rozpoczął i wiedziałem, że nie będzie mi dane go kontynuować z drużyną.To był dla mnie cios, ale wiedziałem, że od tego momentu muszę zaakceptować stan w jakim się znalazłem i podjąć walkę o powrót. Skupiłem się na pracy w rehabilitacji, by móc wrócić najszybciej jak się da. Aktualnie jestem w końcowej fazie i od pełnego powrotu dzieli mnie już niewiele.Na początku miałem infekcję, która nieco wyhamowała moje starania o powrót, ale wszystko się dobrze ułożyło. Trenuję już z piłką i mam nadzieję, że za miesiąc będę mógł trenować z całym zespołem.”

Juan Bernat o kontrakcie

„Kibice, koledzy i przede wszystkim klub zawsze podchodzili do mnie uczciwie. Zawsze czułem się tutaj mile widziany i bardzo dobrze odbierany. Mamy przed sobą wielki projekt i cieszę się, że mogę go realizować z zespołem. Możemy tutaj dokonać wielkich rzeczy i cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *