10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.45min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo

Leonardo o Messim i kontrakcie Mbappe

Leonardo, dyrektor sportowy PSG zabrał głos po spotkaniu w Montpellier. Brazylijczyk został zapytany przez dziennikarzy na temat potencjalnego transferu Leo Messiego do PSG oraz kontraktu największej gwiazdy Kyliana Mbappe.

Wypowiedź na temat Leo Messiego Neymara rozpoczęła lawinę plotek transferowych związaną z osobą Leo Messiego. Przypomnijmy, Brazylijczyk po spotkaniu z United wypowiedział się na temat wspólnej gry, sugerując, iż w kolejnym sezonie obaj muszą zagrać razem a Neymar jest w stanie oddać koledze swoją pozycję na boisku. Wielu dziennikarzy sugerowało, iż Neymar rozpoczął tym samym proces transferu Messiego do PSG. Leonardo zabrał głos w tej sprawie.

„Mówią o tym argentyńscy dziennikarze co jest normalne biorąc pod uwagę obywatelstwo Messiego. Mówimy tutaj o Messim, piłkarzu Barcelony i musimy okazać szacunek jego osobie oraz klubowi. Nasz klub nie lubi, gdy ktoś rozmawia o naszych zawodnikach i dlatego nie będziemy wypowiadać się o graczach, którzy nie są w naszym zespole.Teraz nie jest czas, by myśleć o oknie transferowym. Jesteśmy zadowoleni z zespołu jaki posiadamy”.

Następnie Leonardo zabrał głos w innej, bardzo interesującej kibiców sprawie czyli kontraktu dla Kyliana Mbappe.

„Rozmawiamy o kontrakcie, chcemy o nim rozmawiać i myślę, że sam Kylian chce tego. Nadchodzi chwila, w której trzeba pomyśleć szerzej o swej przyszłości i Kylian ma tego świadomość. Rozmawiamy jednak po cichu i robimy małe kroki do przodu. Myślę, że jesteśmy bliżej kontraktu, aniżeli byliśmy 10-15 dni temu.”

Co przyniesie przyszłość w sytuacji obu zawodników dowiemy się zapewne niebawem.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *