31.07.2022, g. 19:45
Superpuchar Francji
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
32dn.11godz.35min.
11.37 X5.10 27.90 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

PSG zagra w sparingach przed pucharami

PSG jeszcze w lipcu czekają dwa spotkania, którymi będą finały krajowego pucharu. Pierwszym będzie Puchar Ligi, drugi Puchar Francji. Oba spotkania zostaną rozegrane w Paryżu na stadionie Stade De France. Kolejnym wyzwaniem będzie finałowy turniej Ligi Mistrzów rozgrywany w sierpniu w Lizbonie.

Drużyna, która wznowiło treningi w zeszłym tygodniu, przygotowuje się do tego etapu sezonu na własnych obiektach. Sporym wyzwaniem była organizacja sparingów. Pierwsze pomysły w dobie koronawirusa zakładały możliwość sparingu jedynie z Olympique Lyon, które również szykuje się do rozgrywek pucharowych oraz Ligi Mistrzów. Wobec złagodzenia restrykcji związanych z przemieszczaniem się w kraju oraz na świecie PSG zmieniło plany i do spotkań o stawkę przygotuje się, rozgrywając dwa sparingi.

Pierwszym rywalem będzie drużyna drugoligowego Le Havre, którą prowadzi były zawodnik PSG Paul Le Guen. Spotkanie to zostanie rozegrane 12 lipca w Paryżu.

Drugi rywal to Belgijski Waasland-Beveren. Spotkanie to ma zostać rozegrane 17 lipca. Cztery dni później ekipa PSG spotka się z Celticiem Glasgow. Oba spotkania mają zostać rozegrane na Parc des Princes.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.