03.06.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Clermont Foot
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.10min.
11.22 X6.50 213.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rai:Neymar tworzy historię z PSG

Rai, którego sylwetkę przypomnieliśmy w ostatnim czasie słowami trenera Luisa Fernandeza zabrał głos w rozmowie z France Football. Wypowiedział się w ostatnim czasie o Neymarze oraz rozszerzył opowieść, do której nawiązał trener. Całą, wcześniejszą wypowiedź trenera poczytacie TUTAJ.

Obecnie Rai jest dyrektorem sportowym Sao Paolo, ale ciągle miło wspomina Francję oraz PSG. Brazylijczyk w 2016 otrzymał obywatelstwo francuskie. Oto jak wspomina dawne czasy w zespole.

Dla mnie możliwość gry w PSG była wielką szansą. Klub ten podsycił we mnie chęć wygrywania i osiągnięcia sukcesu. Nie było mowy, bym zrezygnował z tego. Miałem na początku problemy, ale ciągle walczyłem, by je przezwyciężyć. Z każdym rokiem czułem, że Francja to mój drugi dom. Pobyt w tym kraju zmienił moje życie na zawsze. Zarówno te piłkarskie, jak i osobiste”.

W dalszej części rozmowy nie mogło zabraknąć pytań o Neymara.

Paryż ma wielkie szczęście, posiadając w swoim składzie Neymara. Swoje umiejętności podkreślał wiele razy, również w ostatnim spotkaniu z Dortmundem. Ma umiejętności i możliwości, by osiągnąć ambicje własne oraz klubu. Nie jest łatwo być Neymarem, ponieważ jest to fenomen światowy. Każdy kibic śledzi jego ruch, każdy ma swoje zdanie na temat jego gry. Myśle, że w niektórych sytuacjach nie jest mu łatwo się odnaleźć. Aktualnie jest na etapie tworzenia historii z PSG i jestem przekonany, że będzie to piękna historia. Płacząc i pokazują światu łzy po spotkaniu z Dortmundem, zaprezentował swoją ludzką stronę. Pokazał, że chce wygrywać z PSG.

 


Share

One Comment

  1. WiktorPSG Reply

    Teraz proszę mi powiedzieć, któego z pucharów PSG by nie wygrało, gdyby nie Neymar? Żadnego? Tak sądziłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.