21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.38min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Edinson Cavani w Boca Juniors ?

Edinson Cavani, którego kontrakt z PSG kończy się w czerwcu jest rozchwytywany na rynku transferowym przez kluby europejskie oraz amerykańskie. Zawodnik nie wybrał jeszcze klubu do kontynuacji swojej kariery, ale pojawiają się kolejne opcje dla „El Matadora”

Kierunek Argentyna dla El Matadora?

Edinson Cavani, którego kontrakt z PSG wygasa w czerwcu, otrzymuje zapytania z klubów europejskich. Sporo mówiło się o powrocie do Napoli, pojawiały się plotki z ligi hiszpańskiej oraz angielskiej. Mówiono również o klubie Davida Beckhama w USA, ponieważ ten będzie potrzebował kluczowych graczy przy starcie projektu. Kolejne informacje, jakie spływają z rynku transferowego, potwierdzają, iż bardzo mocno Urugwajczykiem zainteresowane jest argentyńskie Boca Juniors. Sam Cavani podkreślił, że taki kierunek nie byłby niemożliwy jeszcze w tym roku.

„Boca to klub w którym mogę zagrać, ponieważ pociąga mnie. Bardzo lubię ten klub. Gra w nim byłaby wielkim wyzwaniem. Uwielbiam wchodzić na La Bombonniere”.

Swoje kariery po pobycie w Europie kontynuowali Riquelme, Tevez oraz De Rossi. Nie jest więc wykluczone, że Edinson Cavani w ostatnich latach kariery odwiedzi Argentynę.

 

źródło: Ovación Digital

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *