Carlo Ancelotti: Gdybym był trenerem PSG, to skoczyłbym z mostu

Emocje związane z kuriozalnym pojedynkiem z Manchesterem United już opadły, w związku z czym przyszła pora na powrót do ligowej rzeczywistości. W międzyczasie sromotną klęskę Paryżan skomentowało jak dotąd wielu analityków i ekspertów, w tym Carlo Ancelotti, były szkoleniowiec Les Parisiens.

59-letni Włoch jest obecnie trenerem SSC Napoli, które pokonało wczoraj FC Salzburg 3:0 w meczu 1/8 finału Ligi Europejskiej. Po zakończonym spotkaniu Ancelotti został zapytany o postawę Paris Saint-Germain, który po mocno przeciętnym spotkaniu zakończył swoją przygodę z rozgrywkami Champions League. Odpowiedź była jednak zaskakująca.

– “To było niesamowite. Po prostu niesamowite. Gdybym to ja był na ławce [trenerskiej] PSG, nie wiem, co bym zrobił. Prawdopodobnie poszukałbym najbliższego mostu i skoczył z niego.”

Wypowiedź Ancelottiego wywołała ogromną burzę w mediach społecznościowych i spotkała się ze wzburzeniem sympatyków mistrza Francji.

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

2 Comments

  1. lena Reply

    Z mostu to powinni skoczyć polscy sędziowie obsługujący VAR. W takiej sytuacji dać karny?! To naprawdę kolesiostwo wypełniające polecenia swoich zwierzchników. Ważne żeby skończyło się zgodnie ze scenariuszem przedmeczowym UEFA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *