2dn.2godz.54min.
11.30 X5.75 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zły omen przed starciem z United – Pierwsza porażka PSG w Ligue 1.

W meczu 23. kolejki francuskiej Ligue 1 Olympique Lyon pokonał przed własną publicznością Paris Saint-Germain 2:1. Jedyną bramkę dla podopiecznych Thomasa Tuchela w 7′ minucie spotkania zdobył Angel Di Maria.

Mimo dobrego początku gospodarze nie mieli zamiaru składać broni i rzucili się do odrabiania strat. W 33′ minucie napastnik Les Gones, Moussa Dembele doprowadził do wyrównania, z kolei chwilę po rozpoczęciu drugiej części gry Nabil Fekir wyprowadził Lyon na prowadzenie. Francuz konsekwentnie wykorzystał kontrowersyjnie podyktowany rzut karny.

W 79′ minucie na murawie Groupama Stadium pojawił się Leonardo Paredes, który tym samym zaliczył swój pierwszy występ w nowych barwach.

Olympique Lyon – Paris Saint-Germain 2:1 (1:1)
0:1 – 7′ Di Maria
1:1 – 33′ Dembele
2:1 – 49′ Fekir (k.)

Olympique Lyon: Lopes – Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy – Aouar (65′ Tousart), Ndombele – Traore (76′ Cornet), Fekir (c), Depay – Dembele

Paris Saint-Germain: Aréola – Kehrer, Thiago Silva (c), Kimpembe (79′ Paredes) – Alves, Marquinhos, Draxler, Bernat (86′ Diaby) – Mbappé, Di MariaCavani (79′ Choupo-Moting)

Żółte kartki: 90+1′ Fekir – 27′ Kimpembe, 89′ Draxler

Frekwencja: 57 624