25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.6godz.14min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Alphonse Aréola: W niedziele będziemy musieli być skupieni.

Na jednej z przedmeczowych konferencji prasowych poprzedzających pojedynek Olympique Lyonu z Paris Saint-Germain goalkeeper Mistrza Francji, Alphonse Aréola udzielił odpowiedzi na kilka zadanych przed dziennikarzy pytań.

• Lyon
– „Lyon jest jednym z największych klubów we Francji. Ich zespół ma jakość i talent, więc bez wątpienia nie należy ich lekceważyć. W niedziele będziemy musieli być skupieni.”

• Rotacja
– „Tak jak już niejednokrotnie mówiliśmy, jesteśmy do dyspozycji trenera. Dobrze pracuje nam się z Gianlucą Spinellim [trener bramkarzy] i Sebastienem Ciboisem. Bardzo dobrze się dogadujemy i wykorzystujemy to w jak największym stopniu. Pomagamy sobie nawzajem, niezależnie od tego, kto jest na boisku.”

• Gianluigi Buffon
– „Przede mną jeszcze wiele pracy. Wciąż jestem młody. Gra u boku Gigi’ego to czysta przyjemność – zawsze był moim idolem i staram się czerpać korzyści z tego, że jest obok. Jest świetnym facetem, bardzo pokornym. Ma w sobie dużo motywacji i entuzjazmu. Robi wszystko, by upewnić się, że jego koledzy z zespołu czują się dobrze.”

• Manchester United
– „Przed nimi mamy jeszcze inne spotkania, ale oczywiście jest to bardzo ważny mecz. W niedziele czeka nas ogromne wyzwanie, do którego musimy się przygotować. Musimy być gotowi i upewnić się, że poprawiamy naszą dynamikę, byśmy w odpowiednim dniu byli gotowi.”


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *