28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.11min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

FC Barcelona liderem w wyścigu po Adriena Rabiota.

Wszystko wskazuje na to, iż 23-letni pomocnik Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot opuści wkrótce Paryż. Kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem obecnego sezonu i nie zapowiada się, by został on odnowiony. 

 

W związku z tym Mistrz Francji może szukać sposobów na pozbycie się zawodnika jeszcze przed upłynięciem daty ważności jego umowy. Chętna na usługi Rabiota wydaje się być FC Barcelona. Choć do walki o zawodnika chcieli włączyć się AC Milan i Inter Mediolan, to Katalończycy są liderami w wyścigu po pomocnika.

 

Według doniesień Mundo Deportivo Adrien Rabiot zdecydował już, iż w kolejnym sezonie chce reprezentować barwy Blaugrany. Barcelona jest w stanie zaoferować mu 13 milionów € za sezon gry.

 

Adrien Rabiot jest wychowankiem akademii Paris Saint-Germain. Jak dotąd w koszulce Mistrza Francji rozegrał 225 oficjalnych spotkań, w których to zdobył 24 bramki, a także zanotował 17 asyst.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

5 Comments

  1. Krakers356 Reply

    Trochę szkoda, miał/ma zadatki na niezłego grajka. Niestety brak oleju w głowie może mu uniemożliwić rozwój kariery. Dodajmy do tego wpływ jego wspaniałej mamy i od razu marzy mu się Barcelonka. Jeśli naprawdę odejdzie (co wydaje się być pewne) to mam nadzieję że nauczy się czegoś grzejąc ławę na Camp Nou, (warto mieć marzenia xD). Nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z przedmówcami i rzec: krzyż na drogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *