01.10.2022, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nice
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.5min.
11.20 X7.40 211.00 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bienvenue. Start PSGOnline.pl!

Stało się. Nadszedł dzień, w którym oddajemy do Waszej dyspozycji całkowicie nowy serwis – PSGOnline.pl. Nowy serwis… tworzony jednak w sporej części przez starych wyjadaczy. Znacie nas, a my znamy Was. W końcu w przeszłości współtworzyliśmy inną polską witrynę poświęconą Paris Saint-Germain.

Stworzyliśmy tę stronę, ponieważ czujemy, że kibice francuskiego klubu potrzebują swojego miejsca, gdzie będą mogli znaleźć nie tylko najświeższe aktualności, ale i miejsce do zaciętej dyskusji na wszelkie tematy dotyczące nie tylko samej drużyny, ale i Ligue 1.

Nie trudno zauważyć, że nie wszystkie działy są uzupełnione. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ z czasem znajdą się wszystkie treści, których nie zdążyliśmy przygotować przed startem.

Oczywiście nadal istnieje możliwość dołączenia do naszej redakcji. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem: [email protected].com.

Wszelkie usterki, propozycje poprawek śmiało zgłaszajcie w komentarzach. Tymczasem bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy!

 


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.