Reims vs PSG
2dn.5godz.21min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

PSG 1:0 Girona – skrót meczu (WIDEO)

PSG dopina swego i pokonuje Gironę 1:0, w spotkaniu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów, w którym jednak, mimo dominacji, przez niemal całe 90 minut Paryżanie mieli poważny problem, aby zamienić jakąkolwiek sytuację bramkową na gola.

Girona sprawiała wrażenie, jakby w ogóle nie wyszła na murawę. 24% posiadania piłki, zaledwie dwa strzały – w takiej sytuacji, hiszpańska rewelacja ostatnich miesięcy mogła liczyć co najwyżej na remis. Choć taka taktyka z reguły nie jest skuteczna, Girona była już naprawdę blisko wywiezienia z Paryża jednego punktu. Wtedy jednak nadeszła 90. minuta, a wraz z nią – jedna z kilkunastu akcji PSG, która jednak tym razem kończy się katastrofalnym błędem Gazzanigi, któremu PSG zawdzięcza komplet punktów.