27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.44min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

FC Barcelona – PSG transmisja, gdzie oglądać? (16.04.2024)

Wtorek, 16 kwietnia 2024 roku to dzień, w którym rozegrane zostanie rewanżowe spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów 2023/24 pomiędzy FC Barceloną i PSG. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Estadio Olímpico w Barcelonie. Pierwszy gwizdek sędziego w tym starciu o godzinie 21:00. Sprawdź już teraz gdzie będzie można śledzić transmisję z tego spotkania.

FC Barcelona – PSG: gdzie oglądać?

Mecz FC Barcelona – PSG będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1, a także w internecie na platformach Canal+online oraz Polsat Box Go.

FC Barcelona – PSG: transmisja za darmo

Transmisja meczu FC Barcelona – PSG nie jest dostępna za darmo.

FC Barcelona – PSG: transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję z meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+” oferowany w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Można też wykupić pakiet “Wielka Piłka” oferowany za 54 złote miesięcznie.

Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

FC Barcelona – PSG: transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport Premium, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych.

Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go również jest możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.

fot. Romain Biard / Shutterstock.com


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *