21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.47min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Lucas Beraldo

Lucas Beraldo: Czuję wielką motywację

Lucas Beraldo podpisał umowę z PSG i został nowym zawodnikiem. To pierwszy zawodnik, który dołączył do PSG w zimowym okienku transferowym.

Lucas, jak się czujesz po podpisaniu kontraktu?

„Czuję się bardzo dobrze i ciesze się, że wszyscy tak miło mnie przywitali. Jestem gotowy na nowe wyzwanie.”

Czy możesz nam powiedzieć co wiesz o PSG?

„W Brazylii PSG to wielki klub. WIem, że to najlepszy klub we Francji w ostatni latach i to bardzo wpłynęło na moją decyzję. Chciałem być częścią czegoś wielkiego.”

Masz 20 lat i pierwszy raz wyjeżdżasz poza Brazylię. Jak się z tym czujesz?

„Jestem szczęśliwy i chyba nie do końca dociera do mnie to jak wielkiego klubu trafiłem. Jestem jednak zmotywowany do wygrywania w tej koszulce.”

Czuć, że jesteś zmotywowany…

„Tak myśle. Jestem dobrze przygotowany, rozmawiałem z trenerem i dał mi dużo pewności po tej rozmowie. To ważne, że trener we mnie wierzy. Myślę, że to dobrze dla mnie, że jest Marquinhos w składzie, który pomoże mi z językiem i komunikacją.”

Wiesz, że jest mocne powiązanie pomiędzy PSG a graczami z Brazylii?

„Tak wiem, że wielu zawodników z mojego kraju grało wcześniej w PSG i pełniło bardzo ważne role. Przykładem jest tutaj również Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz. Wielu świetnych środkowych obrońców tutaj grało i to też miało znaczenie przy podejmowaniu decyzji.”

Co może Ci dać PSG?

„Trening z wielkimi zawodnikami w ciągu tygodnia na pewno sprawi, że będę się rozwijać zarówno jako zawodnik jak i osoba. Mieszkanie w innym mieście i kraju to będzie wyzwanie. Chce się uczyć i chcę iść do przodu nie tylko jako zawodnik. Osobiście myślę, że mogę wnieść do drużyny trochę technicznej jakości.”

Czeka na Ciebie również Liga Mistrzów…

„Słyszeć hymn Ligi Mistrzów to zawsze był mój cel i marzenie. Teraz być może stanie się to rzeczywistością. Wiem, że na Parc des Princes panuje świetna atmosfera i chciałbym tego doświadczyć. Mój brat mieszkał w Paryżu i byliśmy na spotkaniach tego zespołu. Mam z tego okresu zdjęcia, ale teraz wyglądam już zupełnie inaczej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *