24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.46min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Javier Pastore

Javier Pastore: Zawsze będę pamiętać o PSG

Javier Pastore, były gracz PSG porozmawiał z oficjalną stroną klubu. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz były gracz o czasie spędzonym w Paryżu.

Javier, gdybyś mógł przypomnieć jedno wspomnienie z paryskiego czasu to co byś wybrał?

„Mam sporo wspomnień i cudownych doświadczeń, ale dzień w którym przybyłem do Paryża był dla mnie fantastyczny i niezapomniany. Pamiętam to jakby to było wczoraj. Dla mnie tamten transfer był sporym krokiem w karierze, wchodziłem na Parc Des Princes wypełnione kibicami i czułem, że to coś wielkiego. Pierwszy tytuł jaki zdobyłem również był ważny dla mojej kariery.”

Jaka jest twoja najlepsza bramka?

„Myślę, że ta strzelona Chelsea w Lidze Mistrzów. Strzeliłem ją na Parc des Princes przed swoimi kibicami i to był bardzo ładny gol. Czułem wielką radość i cieszę się, że mogłem ją dzielić z kibicami.”

Którzy zawodnicy byli Ci bliscy w tamtym okresie?

„Poznałem wielu, ponieważ wielu zawodników przewinęło się przez szatnie gdy grałem w PSG. Ciągle mam dobry kontakt z Verrattim, Maxwelem, Ibrahimovicem, Lavezzim czy Di Marią. Bardzo bliski kontakt mam natomiast z Verratim oraz Lavezzim.

Jak wspominasz tamtem skład dzisiaj?

„To był bardzo dobry skład i mam związane wspomnienia z nimi. Osiągnęliśmy wiele, mieliśmy wspaniałe momenty na boisku i poza nim. Pamiętam Tour w Qatarze kiedy pojechaliśmy tam wszyscy i to było niezwykłe dla naszej grupy doświadczenie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *