10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
28dn.3godz.16min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier przed ostatnim spotkaniem ligowym

Christophe Galtier zabrał głos przed spotkaniem ligowym. Paryski szkoleniowiec wypowiedział się na aktualne tematy związane z klubem.

Christophe Galtier o Sergio Rico

„To trudny czas, ale mamy pozytywną energię i wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Przekazaliśmy wyrazy wsparcia rodzinie i najbliższym. To chłopak, który zawsze walczył i wierzę, że tak będzie teraz. Za nami naprawdę bardzo ciężki tydzień, ale musimy wierzyć. Ciężko było celebrować wygraną w lidze wiedząc co spotkało Sergio. Na wszystkich to wywarło wpływ, ponieważ to ważny członek zespołu, wszyscy o nim myślą. W sobotę napewno będą duże wyrazy wsparcia dla Sergio ze strony naszych zawodników i kibiców.”

O ostatnim spotkaniu

„Musimy zagrać w najlepszym możliwy sposób. Chcemy mieć wspaniałe popołudnie w Paryżu w czasie ostatniego spotkania. Chcemy zakończyć naprawdę dobrym spotkaniem i zagrać dobre zawody dla Sergio oraz kibiców, którzy będą z nami.”

O sezonie

„Sezon zbliża się do końca, jestem zmęczony tak jak zawsze. To był ciężki i zupełnie inny sezon od moich poprzednich wyzwań. Ciągle jednak mam wiele energii oraz wyzwania na przyszłość. Ten tydzień był spokojny, nie rozmawialiśmy o przyszłości. Wszyscy skupili się na zdrowi Sergio i jego osobie. Na wszystko przyjdzie czas, nawet na rozmowy o sezonie oraz o tym co dalej. Mam swoje dobre wspomnienia, zawodnicy zagrali momentami naprawdę wspaniałem spotkania, szczególnie w pierwszej połowie sezonu gdzie było nas bardzo trudno pokonać. Na pewno wielkim sukcesem jest prowadzenie w tabeli od początku do końca.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *