24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.13min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Christophe Galtier

Christophe Galtier: Skupiamy się teraz na lidze

Christophe Galtier spotkał się z dziennikarzami przed kolejnym spotkaniem ligowym. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG. 

Christophe Galtier o Nantes

„Musimy grać dalej z naszymi standardami, determinację. Mieliśmy trudny okres, ale powoli myślę, że wychodzimy z niego. Wygraliśmy z Lille potem z Marsylią i zespół pokazał nastawienie jakiego oczekujemy. Musimy być zdyscyplinowani w trakcie kolejnego spotkania. Nantes zagrało dobrze w Pucharze Francji i to trudny rywal w lidze. Kiedy grasz jako PSG to wielu ludzi na Ciebie spogląda. Rywale zagrają ze swoją siłą i na pewno dadzą z siebie wszystko. Bayern? Najważniejsza teraz jest dla nas liga. Nasz skład na ten moment ma swoje słabości, ma kontuzje, ale musimy grać dobrze w lidze. Mam nadzieję, że zawodnicy nie będą mieć środkowego spotkania w głowach.”

O Sergio Ramosie

„Ma wiele zasług dla piłki, to piłkarz grający na światowym poziomie przez wiele lat. To przykład dla innych w szatni. Ramos to 100% profesjonalista. Gra teraz najlepiej jak może i pokazuje nam jak bardzo jest wymagający wobec siebie w codziennych ćwiczeniach. Jestem zadowolony z tego jak zagrał w ostatnim czasie. Wobec kontuzji Presnela nie będziemy teraz zmieniać systemu.”

O Danilo Pereirze

„To zawodnik na światowym poziomie, może grać na różnych pozycjach a przy tym jest dojrzały i ma sporo doświadczenia. Słucha i jest zawsze gotowy do zmiany swojego stylu gry. Jego możliwości adaptacji do zmian sprawiają, że to dla nas wartość dodana w przypadku kłopotów w składzie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *