17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.0min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Christophe Galtier oraz Carlos Soler po Reims

Christophe Galtier oraz Carlos Soler zabrali głos po spotkaniu z Reims. Paryżanie zremisowali spotkanie tracąc wygraną w ostatnich sekundach. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz pomocnik PSG

Christophe Galtier:

„Oczywiście jesteśmy zawiedzeni całościowo spotkaniem a bardzo źli na pierwszą połowę gdzie nie pokazaliśmy niczego dobrego. Brakowało nam rytmu i intensywności. Robiliśmy błędy techniczne i Reims mogło już wtedy otworzyć wynik spotkania. Wprowadziłem Marco Verrattiego i przesunąłem Neymara i wydawało się, że znaleźliśmy rozwiazanie na to spotkanie. Strzeliliśmy gola, ale grając 10vs11 nie byliśmy w stanie utrzymać prowadzenia. Zawodnicy ciężko pracowali, by kreować okazje, ale nie udało się. Wydawało mi się, że będziemy w stanie utrzymać wynik i nagle dostaliśmy cios. Boli mnie sposób w jaki straciliśmy bramkę, ponieważ wygląda to jakby brakło nam doświadczenia a przy takim zespole nie może go zabraknąć. Jestem mocno zawiedziony tą sytuacją.”

Carlos Soler:

„To było bardzo ciężkie spotkanie i było to widać od początku spotkania. Wiedzieliśmy, że rywale postawią ciężkie warunki, trener nas na to uczulał. Nie byliśmy w stanie pokonać ich obrony, ale w drugiej połowie to nam się udało jeden raz. Rywale strzelili w ostatniej akcji meczu i niestety skończyło się remisem. Mogliśmy zwiększyć dystans pomiędzy nami a rywalami w tabeli, ale nie udało się go powiększyć. Następne spotkania będą bardzo ważne dla nas.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *