05.03.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
Real Sociedad vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.23godz.47min.
12.60 X3.40 22.62 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Christophe Galtier: Były interesujące rzeczy

Christophe Galtier zabrał głos po sparingu rozegranym w środowe popołudnie. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG.

Christophe Galtier o sparingu

„To był bardzo intensywne spotkanie. Przed nami tydzień do ligi i potrzebowaliśmy takiego sprawdzianu, nasi rywale bardzo dobrze grali i taki sparing 2×45 dobrze nam zrobi. Mieliśmy sporo interesujących momentów w tym spotkaniu, trochę musieliśmy na to czekać, ale to normalne w tym okresie. Jesteśmy szczęśliwi po tym spotkaniu, ale wiemy, że rywale będą trudniejsi za tydzień i czeka nas kolejne wyzwanie w Ligue 1. Wszyscy, którzy opuścili mistrzostwa bardzo profesjonalnie podchodzili do treningów i solidnie przepracowaliśmy ten okres. Czekamy na wznowienie i liczymy, że będziemy w top formie ponownie.”

O Kylianie Mbappe

„Jestem szczęśliwy, że spotkałem Kyliana i wrócił do nas. Był fantastyczny na Mistrzostwach Świata i jego powrót w tym momencie to duży sygnał dla innych zawodników. Powrót zawodnika, który przegrał w finale po fantastycznej grze jest ważny dla wszystkich, ponieważ widzą, że jest mentalnie silny. Cieszymy się, że jesteśmy razem z nim.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *