16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.11min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Galtier Christophe

Christophe Galtier po meczu z Stade Reims: „Niestety, nie mogę powiedzieć, że drużyna zasłużyła na zwycięstwo”

Christophe Galtier wypowiedział się po słabym spotkaniu paryżan ze Stade Reims. Francuz podkreślił, że druga połowa była zdecydowanie lepsza, były dobre momenty,  jednak nie zasłużyliśmy w tym spotkaniu na zwycięstwo.

„To był mecz pełen nerwowości, mimo tego udało nam się pierwszym stworzyć szansę w pierwszej połowie. Później pojawiły się trudności, bo rywal grał na bardzo dużej intensywności. Zdarzało się, że zapędzali się za daleko w pole karne, ewidentnie mieli taki plan na to spotkanie. My niestety nie byliśmy w stanie znaleźć sposobu na ich grę, dodatkowo słabo radziliśmy sobie z rozgrywaniem piłki w bloku obronnym”

„Jak na ironię gdy straciliśmy Sergio drużyna zaczęła grać lepiej, oczywiście to nie Sergio był problemem. Być może w pierwszej połowie zabrakło zrozumienia między zawodnikami, ale w drugiej połowie w osłabieniu drużyna zwarła szyki. Niestety, nie mogę powiedzieć, że drużyna zasłużyła na zwycięstwo. Było kilka szans, pojedynków jeden na jeden, ale ostatecznie to uczciwy rezultat”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *