10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.18godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Neymar

Neymar: Chce wygrać wszystko z PSG

Neymar wypowiedział się dla oficjalnej strony PSG. Zobaczcie co w dłuższym wywiadzie powiedział brazylijski napastnik.

Neymar o formie 

„Nie powiedziałbym, że jest nowy Neymar. Myślę, że wszystko dobrze się poukładało. Mam dobry start sezonu, bardzo podobny do tego jaki miałem gdy tutaj przychodził. Cieszy mnie moja dyspozycja. Mam nadzieję, że ją utrzymam wraz z zespołem i będzie tak do końca sezonu.”

O swojej roli

„Na boisku i poza nim jestem osobą, która każdemu koledze pomoże. Chce pomagać zespołowi i zrobię wszystko byśmy wygrywali spotkania.Czuję się na boisku bardziej kompletnym zawodnikiem. Strzelam bramki, zaliczam asysty a do tego poprawiłem grę w obronie.Wiem, że nie jestem w tym elemencie najlepszy, ale staram się pomagać kolegom.”

O LM i mundialu

„LM to bardzo trudne rozgrywki. Grają tam najlepsi zawodnicy, wielkie kluby i w niektórych spotkaniach trzeba mocno cierpieć, by je wygrać. Musisz być gotowy na cierpienie, nauczyć się cierpieć i cierpień w taki sposób by nie stracić gola i dać szansy na strzelenie go przeciwnikom. To normalne na takim poziomie. Runda eliminacyjna będzie trudna, ale będziemy gotowi. Moim celem jest wygrać Ligę Mistrzów oraz mistrzostwa Świata z Brazylią. Da druga impreza również będzie bardzo trudna, ale zawsze w moich marzeniach było wygranie tego turnieju.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *