28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.15min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marquinhos

Marquinhos: Mając doświadczenie jest łatwiej

Marquinhos, kapitan PSG zabrał głos przed spotkaniami Ligi Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia kapitan PSG przed inauguracją rozgrywek.

Marquinhos, przed nami Liga Mistrzów…

Marquinhos: „To zawsze ekscytujące, to ważne rozgrywki dla nas. Cały świat patrzył na losowanie i teraz myśli o tych spotkaniach. Dla nas to będzie okazja, by poznać nowych rywali. Mamy w grupie zespoły, które w przeszłości wygrywały to trofeum.”

Pierwszy przeciwniki Juventus…

„To ciężki zespół do grania. Zespoły włoskie są zawsze bardzo dobrze przygotowane zarówno taktycznie jak i fizycznie. Zawsze są gotowi do walki i stwarzają problemy rywalom”

73 spotkania dla Ciebie w Lidze Mistrzów. Jesteś na pierwszym miejscu jeśli chodzi o zawodników PSG w historii spotkań w tych rozgrywkach.

„Każdy mecz to osobna historia i każda jest trudniejsza do poprzedniej. Jeśli masz doświadczenie to inaczej to odczuwasz. Wiemy jaka teraz jest atmosfera, jaka presja, jakie napięcie pojawia się w czasie spotkań LM. Nie ma magicznej formuły, by wygrywać te rozgrywki. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy, tyle zwrotów akcji jak tutaj mieliśmy to nie ma nigdzie indziej. Dla nas to ważne rozgrywki, dla klubu, działaczy, fanów.”

Kibice napewno pomagają w tym momencie?

„Musimy wszyscy razem pracować, by osiągnąć cel. Zawodnicy, sztab, zespół oraz kibice. Wszyscy muszą się wspierać i wszyscy potrzebują się wzajemnie. Pracujemy razem i idziemy do przodu razem.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *