21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.23godz.5min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Ismael Gnabri

Ismael Gharbi: To jest mój klub i moje miasto

Ismael Gharbi podpisał pierwszy kontrakt z PSG. Młody zawodnik związał się umową do 2025 roku. Zobaczcie co powiedział po podpisaniu kontraktu. 

Ismael, jak się czujesz po podpisaniu pierwszego profesjonalnego kontraktu?

„Jestem bardzo szczęśliwy, to spore osiągnięcie dla mnie. Jestem dumny, że mogłem podpisać kontrakt z moim klubem, będę mógł grać w moim mieście, które tak bardzo kocham. Mam nadzieję, że napiszemy piękną historię z PSG.”

Masz za sobą sezon w którym zadebiutowałeś i wygrałeś ligę. Jak oceniasz ten sezon? 

„Jestem dumny to po pierwsze. Osiągnąłem cel o którym marzyłem i teraz czekam na kolejne bramki. Ta pierwsza nie była może ważna z perspektywy wyniku, ale dużo dała mi satysfakcji. Dzięki temu rozwinąłem się.”

Jaki masz cel na przyszły sezon?

„Chciałbym grać częściej, tak często jak to możliwe. Szczególnie chciałbym występować w domu, przed naszymi fanami, którzy są zawsze z nami. Zawsze będę zdeterminowany, by walczyć za ten klub. Dam z siebie wszystko na treningach oraz spotkaniach.”

Jak to jest spędzać dni i treningi z takimi zawodnikami jak Mbappe, Neymar czy Ramos? 

„Jestem tutaj ponieważ chce osiągnąć poziom tych zawodników. Ich kariery są dla mnie przykładem. Są wielkimi zawodnikami i każdy z nich pomaga mi w szatni. Dla mnie to przywilej móc z nimi trenować i grać.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *