24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.12godz.47min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Neymar

Remisujemy z Troyes.

Paryżanie mają już zapewnione mistrzostwo Francji, presja znikła, jednak to nie tłumaczy bardzo marnego spotkania w naszym wykonaniu. To powinno być zwycięstwo.

Dwie dość szybko strzelone bramki nie dały zwycięstwa. Pomimo dobrej pierwszej połowy pod jej koniec straciliśmy bramkę, co lekko zaburzyło obraz gry. Niestety, dość szybko w drugiej części spotkania goście wyrównali i obraz spotkania wyglądał jak starcie równego z równym. Fakt faktem, brakowało nam szczęścia, jak przy strzałach Messiego, jednak to nie tłumaczy remisu w tym spotkaniu. Piłkarzom brakowało chęci, zaangażowania i być może presji, aby kibice wyszli ze spotkania zadowoleni i z uniesionymi głowami.

Bardzo cieszy fakt, że ten sezon dobiega już końca, mimo odzyskania mistrzostwa Francji raczej mało kto może być zadowolony z przebiegu tych rozgrywek. Wczesna porażka z Realem, odpadnięcie z Pucharu Francji, to z pewnością nie są rzeczy, którymi klub takiego kalibru powinien się cieszyć. Najbardziej smuci nas to, że w zawodnikach nie widać już chęci gry, wszyscy są na wakacjach i ładują baterie, tylko do czego? Ponownie tak marnego wizualnie i pod względem trofeów sezonu? Miejmy nadzieje, że zakończenie rozgrywek przyniesie nam ubłagane zmiany, ponieważ sytuacja już jest zła, a może być tragiczna.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *