21.05.2022, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Metz
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.24min.
11.16 X8.50 213.50 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
neymar

Neymar: Każdy chce grać w takim spotkaniu

Neymar zabrał głos przed spotkaniem z Realem. Paryżanie w środowy wieczór rozegrają rewanżowe spotkanie z zespołem z Madrytu. Zobaczcie co powiedziała brazylijska gwiazda.

Neymar o duchu zespołu

„Czuje się na 100% gotowym. Zabrało to trochę więcej czasu, ale udało się. Jestem gotów pomóc mentalnie zespołowi, moim kolegom. Chcemy dać dobry występ, każdy z nas będzie gotowy na to spotkanie.”

O Realu Madryt 

„Każdy chce zagrać w takim spotkaniu. Musisz cieszyć się każdą minutą takiego spotkania. Takie chwile się nie powtórzą. Jestem skoncentrowany na spotkaniu, chcę pomóc zespołowi. Jestem teraz szczęśliwy i dam z siebie wszystko. Musimy być mentalnie przygotowani na ciężki mecz, ponieważ rywal jest z najwyższej półki. Real ma dużo jakości i będą chcieli to pokazać na boisku.”

O faworytach 

„To zawsze jest 50 na 50. Nie ma faworyta, ponieważ to dwie wielkie drużyny. Mamy małą przewagę, ponieważ wygraliśmy 1:0 pierwsze spotkanie, ale musimy teraz myśleć o wygranej i zagraniu lepszego spotkania. Casemiro to jeden z najlepszych piłkarzy na swej pozycji. Dla nas jego absencja niczego nie zmienia, musimy wygrać to spotkanie i awansować dalej.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.