24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.3min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Nie trzeba nas motywować

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Realem Madryt. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz trener przed hitowym starciem.

Mauricio Pochettino o Realu Madryt 

„Real to jeden z największych klubów świata jeśli weźmiemy pod uwagę trofea. Wygrali 13 razy Ligę Mistrzów i tutaj niekiedy nie chodzi o zawodników czy sztab trenerski, ale o siłę klubu. W tych rozgrywkach nie ma faworyta, biorąc pod uwagą jakość zespołów to mógłby to być finał. PSG ma nadzieję wygrać te rozgrywki, klub się wzmocnił w lecie i jesteśmy bliżej, by spełnić nasze marzenia. Wierzę w zespół, podobnie jak nasi fani. Na ten moment jesteśmy na tym samym poziomie co Real.”

O formie PSG

„Zespół pracuje dobrze, nie musimy rozmawiać o naszej formie. Nie ma potrzeby, ponieważ mamy motywacje do tego spotkania. Wszyscy czekają na ten mecz. Lionel Messi jest w dobrej formie fizycznej, chce tutaj wygrać. To wielki wieczór, by mógł pokazać swój talent i doświadczenie.”

O przygotowaniach 

„Musimy mieć czyste głowy i być pewni tego co chcemy zrobić. Możemy mówić o treningach w ostatnich dniach, mówić zawodnikom o wszystkim związanym ze spotkaniem, ale najważniejsze, by wszyscy wiedzieli jaka jest nasza droga, jaki cel nas czego. Kluczem jest to, że mamy wielkie talenty w zespole, myślę, że mamy jakość, by obnażyć słabości Realu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *